Blog

Obnovte svoje steny pomocou foriem na obkladanie stien!

19. februára 2024

Plánujete malú rekonštrukciu? S formami na obklady stien môžete vykonať malú renováciu s veľkolepým výsledkom.

Chcete rozbiť monotónnu belosť vašich stien nejakým dekoratívnym riešením? Chcete interiéru svojej nehnuteľnosti dopriať menší facelift? Renovácia, najmä v dnešnej dobe, nie je lacným počinom. Stavebný materiál, zručnosti odborníkov, vybavenie a práca môžu vyjsť objednávateľa draho. Aj vymaľovanie jednej miestnosti môže stáť nemalé peniaze. Existujú však aj iné spôsoby obnovy  vzhľadu miestností a stien.

Stačí vykonať renováciu a redekoráciu stien pomocou foriem obkladov stien. Vnútorné obklady stien sú obľúbené, pretože s malou zmenou vytvárajú nápadnú dekoráciu. Okrem farebného náteru, vzorovanej tapety alebo lemovania môžu vnútorné obklady stien tiež predstavovať výraznú dekoráciu stien. Obklad na stenu si dokáže majiteľ zhotoviť sám.

Cena obkladov na stenu z originálneho obkladového materiálu je vyššia, pretože je potrebné zaplatiť za materiál aj spracovanie. Rovnaký efekt môžete dosiahnuť odliatím každého kusu obkladu z omietky. Zmeňte svoje steny bez nákladnej rekonštrukcie, pomocou foriem si doma dokážete vyrobiť ľubovoľný počet obkladov!

Stačí vyplniť formy na obklad omietkou alebo iným tvarovateľným materiálom a vyliať jednotlivé prvky obkladu v plánovanom množstve. K dispozícii je široká škála vzorov a veľkostí foriem. Plastové formy na obkladanie stien si viete zaobstarať v našom obchode. Po malej príprave sa môže začať odlievanie omietky, odlievanie cementu a obkladanie stien.

Vyberte si jednoduchší, kreatívnejší a v neposlednom rade aj finančne úspornejší spôsob, ako dať stenám vášho domu nový vzhľad! Postarajte sa o to, aby povrch vašich stien bol farebne upravený dekoratívnym interiérnym obkladom stien! Nástroje na realizáciu nájdete v našom sortimente. Formy na obklady stien viete využiť aj neskôr, pretože ich môžete použiť na odliatie obkladov viackrát.

 

Návrat hore