Formy na ploty

Formy na ploty

Ak chcete postaviť plot, ktorý nevyžaduje následnú starostlivosť, je rýchly a efektívny na stavbu a inštaláciu a je aj nákladovo úsporný, potom najlepším riešením je PLOT Z BETÓNOVÝCH BLOKOV. Na prípravu takýchto betónových prvkov ponúkame formy z plastového základného materiálu s niekoľkými hrúbkami základného materiálu. Formy sú vhodné na výrobu betónových prvkov v domácich aj priemyselných podmienkach.

Formy musia byť pred výrobou zarámované. Odporúčame hlavne železné rámovanie, ale vhodný môže byť aj drevený rám.

O zarámovaní sme natočili video, ktoré nájdete v galérii na našej stránke.

Výšku a dĺžku plotov je možné meniť podľa vašich preferencií, pretože formy sú vysoké 25-30-40-50 cm a dlhé 150-200-230 cm. Rozmery plotových foriem sú 200×50, 200×25, 246×30, 250×30 alebo 150×40 cm.

Vieme realizovať aj individuálne nápady, neváhajte nás kontaktovať!

Betónové prvky je samozrejme možné ľubovoľne kombinovať s drevom alebo oceľovými materiálmi, ale dajú sa použiť aj iba ako sokle. Preto je tento typ plotu vďaka svojej variabilite vhodný do priemyselných i obytných priestorov. Je možné z nich vyrobiť esteticky otvorené ale aj bezpečne uzavreté typy. Kým do zadných častí sa preferuje uzavretý typ, na uličnom priečelí alebo na bokoch sa často používajú otvorenejšie vzory.

Zobrazených 1–30 z 45 výsledkov

Návrat hore